KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13781069
nr 1378 1069
Kopia efter Rudolf Epp. Interiör med mor och barn. Signerad. Olja på duk, 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:32:34
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)